Analiza Techniczna i Fundamentalna – Portal Finansowy


Google-Translate-Polish to English Google-Translate-Polish to French Google-Translate-Polish to Spanish Google-Translate-Polish to Italian Google-Translate-Polish to German Google-Translate-Polish to Japanese BETA Google-Translate-Chinese (Simplified) BETA Google-Translate-Polish to Russian BETA

Zaloguj się

Nasze projekty:

Chcesz wycenić opcje notowane na GPW?
Możesz skorzystać z naszego programu :
 • Option Pricing Software
 • Szukasz wyjaśnienia jakiegoś zagadnienia związanego z rynkami?
  Tu masz naszą odpowiedź:
 • Encyklopedia rynków finansowych
 • Marzy Ci się licencja maklera? Nie wiesz jak się do niej przygotować?
  Tu masz naszą odpowiedź:
 • Vademecum wiedzy - Egzamin na maklera
 • Marzec 2018
  P W Ś C P S N
  « gru    
   1234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  262728293031  

  Reklama

  hit counter

  Analiza indeksu RTS 10.09.2012

  Dziś państwu zaprezentuję,  analizę indeksu RTS. W swojej ostatniej analizie, która się sprawdziła pisałem, o wzrostach. Szczególnym dniem był czwartek i piątek, kiedy indeks odnotował znaczne zwyżki i nieznacznie przebił linię oporu na poziomie 1446 pkt.

  Moim zdaniem w najbliższych dniach czekają nas na tym indeksie spadki, gdyż wybicie nie jest znaczne i rynek nie zwróci, na to uwagi. Jednak indeks pozostanie w głównym trendzie wzrostowym. I pod koniec tygodnia znowu inwestorzy mogą zaatakować linię oporu, gdyż indeks znajduje się w coraz mniejszym przedziale ustalonym przez opór i linię wsparcia. Sytuacja w gospodarce Rosji powinna sprzyjać wzrostom. Ponad to w nadchodzącym tygodniu nie należy się spodziewać negatywnych sygnałów z innych rynków. O spadkach świadczą przede wszystkim słabe wybicie ponad linię oporu, oraz wskaźnik Stochastic, który znajduje się w strefie wykupienia.

   

  Zapraszam do dyskusji i do polubienia naszej strony na FB, gdzie często wrzucamy ciekawe artykuły związane z rynkami –Pokonac-Rynek.pl na Facebooku.

  Również polecam nasz wspólny projekt pt  Encyklopedia Rynków, na którym można znaleźć wiele definicji związanych z rynkami finansowymi, oraz polecam APPLET DO WYCENY OPCJI na GPW.

  Posted in: Analiza Techniczna Tagged: ,

  Dodaj komentarz

  /*