Analiza Techniczna i Fundamentalna – Portal Finansowy


Google-Translate-Polish to English Google-Translate-Polish to French Google-Translate-Polish to Spanish Google-Translate-Polish to Italian Google-Translate-Polish to German Google-Translate-Polish to Japanese BETA Google-Translate-Chinese (Simplified) BETA Google-Translate-Polish to Russian BETA

Zaloguj się

Nasze projekty:

Chcesz wycenić opcje notowane na GPW?
Możesz skorzystać z naszego programu :
 • Option Pricing Software
 • Szukasz wyjaśnienia jakiegoś zagadnienia związanego z rynkami?
  Tu masz naszą odpowiedź:
 • Encyklopedia rynków finansowych
 • Marzy Ci się licencja maklera? Nie wiesz jak się do niej przygotować?
  Tu masz naszą odpowiedź:
 • Vademecum wiedzy - Egzamin na maklera
 • Marzec 2018
  P W Ś C P S N
  « gru    
   1234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  262728293031  

  Reklama

  hit counter

  Analiza techniczna GBP/PLN, D1, 12-12-2012


   

   

   

   

   

   

   

   

  Witam wszystkich, chciałbym zaprezentować analizę techniczną pary GBP/PLN. Jak widać na wykresie funt znajduje się w trendzie bocznym trwającym od sierpnia. Poziom oporu- 5,2215 był dwa razy testowany przez rynek i za każdym razem obóz byków nie miał wystarczająco siły. Natomiast poziom wsparcia-5,0169 był testowany trzy razy i nie został przełamany.

  Obecnie ceny znajdują się w okolicach wsparcia z przełomu listopad/grudzień – 5,0376 zł. Inwestorzy w najbliższym czasie powinni się spodziewać wzrostów. Najbliższy ważny poziom to okolice 5,12 zł.

  Inwestorzy, którzy są bardziej skłonni do ryzyka powinni już teraz zajmować pozycję długą. Natomiast Ci, którzy chcą bezpieczniej postąpić powinni poczekać, aż funt przekroczy 5,12 zł i dopiero wtedy otwierać pozycję.

  Moim zdaniem z technicznego podejścia prognoza na najbliższe dni to wzrosty.

   

  Zapraszam do dyskusji i do polubienia naszej strony na FB, gdzie często wrzucamy ciekawe artykuły związane z rynkami –Pokonac-Rynek.pl na Facebooku.

  Również polecam nasz wspólny projekt pt Encyklopedia Rynków, na którym można znaleźć wiele definicji związanych z rynkami finansowymi.

  Naszym najnowszym projektem jest Applet do Wyceny Opcji z szczególnym uwzględnieniem opcji notowanych na GPW. Sami zobaczcie pod linkiem Option Pricing Software

  Posted in: Analiza Techniczna, Pozostałe Tagged: ,

  Dodaj komentarz

  /*