Analiza Techniczna i Fundamentalna – Portal Finansowy


Google-Translate-Polish to English Google-Translate-Polish to French Google-Translate-Polish to Spanish Google-Translate-Polish to Italian Google-Translate-Polish to German Google-Translate-Polish to Japanese BETA Google-Translate-Chinese (Simplified) BETA Google-Translate-Polish to Russian BETA

Zaloguj się

Nasze projekty:

Chcesz wycenić opcje notowane na GPW?
Możesz skorzystać z naszego programu :
 • Option Pricing Software
 • Szukasz wyjaśnienia jakiegoś zagadnienia związanego z rynkami?
  Tu masz naszą odpowiedź:
 • Encyklopedia rynków finansowych
 • Marzy Ci się licencja maklera? Nie wiesz jak się do niej przygotować?
  Tu masz naszą odpowiedź:
 • Vademecum wiedzy - Egzamin na maklera
 • Kwiecień 2018
  P W Ś C P S N
  « gru    
   1
  2345678
  9101112131415
  16171819202122
  23242526272829
  30  

  Reklama

  hit counter

  Analiza techniczna NZD/USD W1,D1,H1

  Ciekawą sytuacje mamy na parze dolara nowozelandzki do dolara amerykańskiego, aktualnie rynek odbił się z dolnego ogarnienia kanału wzrostowego w którym poruszamy się od 2 lat. Kolejne sygnały do zajmowania pozycji długich znajdziemy na niższych interwałach czasowych.
  W1:
  nzdusd.weekly

  Na wykresie dziennym możemy dostrzec 5-falową formacje harmoniczną rzadziej występującą – kraba. Zgodnie z założeniami  rynek powinien zawróci na 161.8 poziomie Fibonacciego fali XA. Kolejnym sygnałem jest również dywergencja klasa na A którą możemy dostrzec na wskaźniku macd.
  nzdusd.daily

  Na interwale godzinowym możemy doszukać się kolejnej harmonicznej formacji tym razem jest to motyl. Który ma podobny punkt odbicia co wyżej opisana formacja.
  nzdusd.h1

   

  Jak widać na trzech różnych interwałach czasowych możemy dostrzec bycze intencje, co najważniejsze każda z analiz ma ten sam punkt odbicia na który zareagował rynek i aktualnie porusza się w stronę północy.  W środę pojawią się informacje o stopach procentowych w Nowej Zelandii które mogą być paliwem do aprecjacji waluty, rynek oczekuje stóp na poziomie 2.5%.

  Patryk Deszczyński

  Posted in: Analiza Techniczna, Pozostałe

  Dodaj komentarz

  /*