Analiza Techniczna i Fundamentalna – Portal Finansowy


Google-Translate-Polish to English Google-Translate-Polish to French Google-Translate-Polish to Spanish Google-Translate-Polish to Italian Google-Translate-Polish to German Google-Translate-Polish to Japanese BETA Google-Translate-Chinese (Simplified) BETA Google-Translate-Polish to Russian BETA

Zaloguj się

Nasze projekty:

Chcesz wycenić opcje notowane na GPW?
Możesz skorzystać z naszego programu :
 • Option Pricing Software
 • Szukasz wyjaśnienia jakiegoś zagadnienia związanego z rynkami?
  Tu masz naszą odpowiedź:
 • Encyklopedia rynków finansowych
 • Marzy Ci się licencja maklera? Nie wiesz jak się do niej przygotować?
  Tu masz naszą odpowiedź:
 • Vademecum wiedzy - Egzamin na maklera
 • Marzec 2018
  P W Ś C P S N
  « gru    
   1234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  262728293031  

  Reklama

  hit counter

  Analiza techniczna WIG20 21-10-2012

  Witam wszystkich, po przerwie wracamy do analizy technicznej. Dzisiaj zaprezentuję państwu analizę indeksu z GPW, jakim jest indeks WIG20.

  Na wykresie 3M, możemy zaobserwować 1M trend boczny i spłaszczenie wartości indeksu. Przez ostatni miesiąc, indeks poruszał się pomiędzy 2424 pkt, a 2346 pkt. Spowodowane jest to nastrojami inwestorów na światowych parkietach, na których też dominuje trend boczny i brak chęci do podejmowania ryzyka.  Na wykresie możemy również zaobserwować przebicie 3M wsparcia.

  W następnym tygodniu moim zdaniem przeważać będą niedźwiedzie z tego faktu, że na giełdzie nowojorskiej zapowiadają się spadki, a także brak pozytywnych bodźców ze strony makroekonomicznej. Taki wniosek potwierdza wskaźnik Stochastic, który wygenerował sygnał sprzedaży. WIG20 powinien osiągnąć w następnym tygodniu poziom 2250 pkt. Co odpowiada lini wsparcia 4M.

   

   

  Zapraszam do dyskusji i do polubienia naszej strony na FB, gdzie często wrzucamy ciekawe artykuły związane z rynkami –Pokonac-Rynek.pl na Facebooku.

  Również polecam nasz wspólny projekt pt Encyklopedia Rynków, na którym można znaleźć wiele definicji związanych z rynkami finansowymi.

  Naszym najnowszym projektem jest Applet do Wyceny Opcji z szczególnym uwzględnieniem opcji notowanych na GPW. Sami zobaczcie pod linkiem Option Pricing Software!

  Posted in: Analiza Techniczna, WIG20 Tagged: ,

  Dodaj komentarz

  /*