Analiza Techniczna i Fundamentalna – Portal Finansowy


Google-Translate-Polish to English Google-Translate-Polish to French Google-Translate-Polish to Spanish Google-Translate-Polish to Italian Google-Translate-Polish to German Google-Translate-Polish to Japanese BETA Google-Translate-Chinese (Simplified) BETA Google-Translate-Polish to Russian BETA

Zaloguj się

Nasze projekty:

Chcesz wycenić opcje notowane na GPW?
Możesz skorzystać z naszego programu :
 • Option Pricing Software
 • Szukasz wyjaśnienia jakiegoś zagadnienia związanego z rynkami?
  Tu masz naszą odpowiedź:
 • Encyklopedia rynków finansowych
 • Marzy Ci się licencja maklera? Nie wiesz jak się do niej przygotować?
  Tu masz naszą odpowiedź:
 • Vademecum wiedzy - Egzamin na maklera
 • Marzec 2018
  P W Ś C P S N
  « gru    
   1234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  262728293031  

  Reklama

  hit counter

  BRE trend wzrostowy.

  bre_d Witam wszystkich, dziś chciałbym przedstawić analizę techniczną spółki notowanej na GPW- BRE Banku.  Kurs akcji spółki znajduje się w długotrwałym trendzie wzrostowym. Czy to oznacza koniec wzrostów?

  Długookresowe ujęcie

  W ujęciu długookresowym kurs znajduje się w trendzie wzrostowym, który rozpoczął się ok. 21 lipca 2012 i trwa do dziś. W tym czasie cena akcji wzrosła ok 100zł.  Parę razy cena była w trendzie bocznym, w którym byki oczekiwały na sygnał kupna.

  Krótkookresowe ujęcie

  Od 20 lutego mieliśmy do czynienia z trendem bocznym, który kształtował się pomiędzy dwoma cenami. Wsparcie było ustawione na poziomie 333zł za akcję. Natomiast linia oporu ustawiona na 345zł została pokonana podczas dzisiejszej sesji. Wskaźnik RSI znajduje się poniżej 70,  a więc jeszcze nie ma sygnału sprzedaży. Jeżeli podczas jutrzejszej sesji kurs wzrośnie znacznie powyżej linii oporu, to stworzy nowe możliwości do wzrostów, a impet wzrostów zostanie zachowany. Natomiast jeżeli cena spadnie, moim zdaniem impet wzrostów zostanie zatrzymany i można się spodziewać zmiany trendu.

  Zapraszam do dyskusji i do polubienia naszej strony na FB, gdzie często wrzucamy ciekawe artykuły związane z rynkami –Pokonac-Rynek.pl na Facebooku.

  Również polecam nasz wspólny projekt pt Encyklopedia Rynków, na którym można znaleźć wiele definicji związanych z rynkami finansowymi.

  Naszym najnowszym projektem jest Applet do Wyceny Opcji z szczególnym uwzględnieniem opcji notowanych na GPW. Sami zobaczcie pod linkiem Option Pricing Software

  Jeżeli chcesz zdawać egzamin na maklera papierów wartościowych powinieneś zapoznać się z materiałami na portalu.

  Posted in: Analiza Techniczna, Ciekawe spółki z GPW Tagged:

  Dodaj komentarz

  /*