Analiza Techniczna i Fundamentalna – Portal Finansowy


Google-Translate-Polish to English Google-Translate-Polish to French Google-Translate-Polish to Spanish Google-Translate-Polish to Italian Google-Translate-Polish to German Google-Translate-Polish to Japanese BETA Google-Translate-Chinese (Simplified) BETA Google-Translate-Polish to Russian BETA

Zaloguj się

Nasze projekty:

Chcesz wycenić opcje notowane na GPW?
Możesz skorzystać z naszego programu :
 • Option Pricing Software
 • Szukasz wyjaśnienia jakiegoś zagadnienia związanego z rynkami?
  Tu masz naszą odpowiedź:
 • Encyklopedia rynków finansowych
 • Marzy Ci się licencja maklera? Nie wiesz jak się do niej przygotować?
  Tu masz naszą odpowiedź:
 • Vademecum wiedzy - Egzamin na maklera
 • Marzec 2018
  P W Ś C P S N
  « gru    
   1234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  262728293031  

  Reklama

  hit counter

  Czy wrócimy do spadków? – Analiza Techniczna 06.10

  Analiza Techniczna WIG dzienny

  Analiza Techniczna WIG dzienny

  WIG20  – dzienny  i tygodniowy

  Zgodnie z przewidywaniami na WIGu 20 w przeciągu dwóch ostatnich sesji od poprzedniej analizy nastąpiła korekta wzrostowa. W tym momencie kreślimy falę korekcyjną C, która według mnie powinna naruszyć linię kanału spadkowego. Jutro spodziewam się lekkiej korekty spadkowej i wahania rynku ze względu właśnie na bliskość linii kanału spadkowego.   Prawdziwym testem siły byków będzie naruszenie i pokonanie poziomu 2310.  Niestety według mnie i mojej poprzedniej analizy tygodniowej wrócimy do spadków.

  wykres :  http://www.ttools.pl/narzedzia/analizy

  Eur/Usd – D1

  Zgodnie z poprzednią analizą rysujemy korektę.  Przed bykami stoi wyzwanie w postaci linii kanału spadkowego na wykresie dziennym.  Według mnie ceny powinny dojść do przełamanej linii utworzonej z dołków 24.5 i 12.7, czyli do poziomów 1.3520.

  Analiza Techniczna EURUSD D1

  Analiza Techniczna EURUSD D1

  Na  interwale 4 godzinnym widać, że Tenkan-sen przebija w tym momencie Kijun- Sen i jeśli  stan ten utrzyma się do końca dnia, to będziemy mieli sygnał kupna. Oporem dla byków będzie poziom chmury, czyli o DZIWO okolice poziomu 1.3520.

  Analiza Techniczna EURUSD H1

  Analiza Techniczna EURUSD H1

  Copper  – D1

  Miedź ukształtowała juz dno fali 5 spadkowej. Niestety ceny nie osiągnęły poziomu Fibo 0.886- jak  wcześniej prognozowałem. Nie zawsze rynek zatrzymuje się na poziomie harmonicznym . Na wykresie dziennym ceny przebiły krótkoterminową linie kanału spadkowego. Tymczasem na wykresie 1 godzinnym widać wyraźnie, że byki atakują.  Tenkan-sen przbiło od dołu Kijun-sen, co może oznaczać, że w najbliższych dniach giełdy pokażą trochę zieleni. Co więcej ceny pokonały chmurę Ichimoku co dadtkowo jest silnym sygnałem wzrostowym.

  Analiza Techniczna Miedź D1

  Analiza Techniczna Miedź D1

  Posted in: Analiza Techniczna, EURUSD, Pozostałe, WIG20 Tagged: , ,

  Dodaj komentarz

  /*