Analiza Techniczna i Fundamentalna – Portal Finansowy


Google-Translate-Polish to English Google-Translate-Polish to French Google-Translate-Polish to Spanish Google-Translate-Polish to Italian Google-Translate-Polish to German Google-Translate-Polish to Japanese BETA Google-Translate-Chinese (Simplified) BETA Google-Translate-Polish to Russian BETA

Zaloguj się

Nasze projekty:

Chcesz wycenić opcje notowane na GPW?
Możesz skorzystać z naszego programu :
 • Option Pricing Software
 • Szukasz wyjaśnienia jakiegoś zagadnienia związanego z rynkami?
  Tu masz naszą odpowiedź:
 • Encyklopedia rynków finansowych
 • Marzy Ci się licencja maklera? Nie wiesz jak się do niej przygotować?
  Tu masz naszą odpowiedź:
 • Vademecum wiedzy - Egzamin na maklera
 • Marzec 2018
  P W Ś C P S N
  « gru    
   1234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  262728293031  

  Reklama

  hit counter

  Euforyczne wzrosty – Analiza Techniczna 23.10

  mapa rynku ttools.pl

  mapa rynku ttools.pl

  WIG20  – D1

  Piątkowe euforyczne wzrosty wywołane były częściowym zdyskontowaniem pozytywnych informacji z EFSF. Tylko co było pozytywnego? Jedynie to ,że zamiast w niedziele ważne decyzje będą ogłoszone w środę. Do tej pory na temat zebrania znalazłem tylko to :

  http://inwestycje.pl/gospodarka/Wstepna-zgoda-na-dokapitalizowanie-europejskich-bankow;144080;0.html

  Z technicznego punktu widzenia prawdopodobnie zakończyliśmy kreślić falę B.  W najbliższym czasie znów czeka nas atak na linie spadkowe kanału. Jeśli zostaną one pokonane i wyznaczony układ Elliota jest poprawny w listopadzie czeka nas powrót do spadków. 

  Z drugiej strony uważam, że solidne fundamenty bazujące na zwiększeniu do paru bilionów Euro funduszu pomocowego mógłby  zmienić układ fal i popchnąć rynki akcji w górę.

  Analiza Techniczna WIG20

  Analiza Techniczna WIG20

  Eur/Usd – D1 i H1          

  Decyzje EFSF są ważne zarówno dla rynków akcji, jak i dla głównej pary walutowej świata.  Na wykresie dziennym znów zbliżamy sie do zniesienia fali kształtowanej 09.01 do 05.05, która po raz kolejny może stanowić barierę nie do przejścia. Przełamanie tej linii będzie zapowiadało dalsze wzrosty.

  Analiza Techniczna EURUSD D1

  Analiza Techniczna EURUSD D1

  Poprzednia analiza techniczna EDKA na h1 była idealnym przykładem, w jaki sposób trzeba wykorzystywać i dostosowywać sie do zmieniającego się rynku. Wstępnie założyłem, że mamy do czynienia z zwykła korektą abc, która okazała się korektą abcde. W ten sposób mogłem z dużym prawdopodobieństwem powiedzieć, że ceny pójdą w górę i tak też się stało. Teraz podobnie jak na wykresie dziennym, poziom 1.3910 jest barierą dla wzrostów.

  Analiza Techniczna EURUSD H1

  Analiza Techniczna EURUSD H1

   

  EUR/PLN  H4

  Wejście RSI w stan wykupienia(opisane w poprzedniej analzie) przyczyniło się do zakończenia fali wzrostowej nr 3 (na wykresie). W tym momencie kreślimy falę spadkową nr 4 i niedługo powinniśmy przejść do wzrostów. Skoro fala nr 3 nie była wydłużona w stosunku do fali nr 1, to  fala wzrostowa nr 5 powinna być najdłuższa z całego cyklu.

  Analiza Techniczna EURPLN H4

  Analiza Techniczna EURPLN H4

  Posted in: Analiza Techniczna, EURPLN, EURUSD, WIG20 Tagged: , ,

  Dodaj komentarz

  /*