Analiza Techniczna i Fundamentalna – Portal Finansowy


Google-Translate-Polish to English Google-Translate-Polish to French Google-Translate-Polish to Spanish Google-Translate-Polish to Italian Google-Translate-Polish to German Google-Translate-Polish to Japanese BETA Google-Translate-Chinese (Simplified) BETA Google-Translate-Polish to Russian BETA

Zaloguj się

Nasze projekty:

Chcesz wycenić opcje notowane na GPW?
Możesz skorzystać z naszego programu :
 • Option Pricing Software
 • Szukasz wyjaśnienia jakiegoś zagadnienia związanego z rynkami?
  Tu masz naszą odpowiedź:
 • Encyklopedia rynków finansowych
 • Marzy Ci się licencja maklera? Nie wiesz jak się do niej przygotować?
  Tu masz naszą odpowiedź:
 • Vademecum wiedzy - Egzamin na maklera
 • Styczeń 2018
  P W Ś C P S N
  « gru    
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031  

  Reklama

  hit counter

  Kolejna fala spadkowa – Analiza Techniczna 06.09

  Analiza techniczna WIG

  Analiza techniczna WIG

  WIG – dzienny

  Zgodnie z oczekiwaniami WIG rozpoczął kolejna falę spadkową. Zgadza się to również z analizami historycznymi WIGU, które zrobiłem tydzień temu.  Indeks napędzany niezbyt dobrymi informacjami płynącymi z gospodarek światowych zaczyna kreślić kolejną falę spadkową – po ukształtowaniu pełnej korekty ABC. Wsparciem  będą poziomy 38 680, 37 700 i minimum z 11 sierpnia. W kolejnych dniach możemy oczekiwać kontynuacji spadków, a w połowie września( o ile analiza historyczna wspomniana wcześniej się sprawdzi) fali korekcyjnej wzrostowej.

  wykres :  http://www.ttools.pl/narzedzia/analizy

  Eur/Usd – 1h

  Niestety po nieudanym wybiciu z trójkąta,  najważniejsza para walutowa świata podąża w spadkowym kierunku. Obecnie sytuacja  potoczyła się  tak jak opisywałem w dniu 17 sierpnia. W tym momencie idealnie zatrzymaliśmy się na linii trendu.  W sierpniu prognozowałem odbicie od tej linii, więc najbliższe dni będą spod znaku walki o utrzymanie linii trendu -długoterminowego wsparcia. Co więcej  wskaźnik RSI przebił swoją linie trendu, zatem jutro można spodziewać się lekkiego odbicia. Potem kierujemy się w kierunku głównej  linii trendu- poziomu – 1.3900 (zaznaczone elipsą)

  Analiza techniczna EurUsd

  Analiza techniczna EurUsd

   

  Copper  – Tygodniowy

  Sytuacja na miedzi jest o tyle ciekawa, że w tym momencie po krótkim trendzie wzrostowym doszło do korekty, która zniosła powyżej 61,8% ruchu wzrostowego. Oznacza to, że siłę przejmują niedźwiedzie.  Również analiza wskaźnika Ichimoku nie napawa optymizmem. Ze względu na  wyraźną dominację sprzedaży ( Tenkan-sen poniżej Kijun Sen) możemy spodziewać się kolejnego ruchu dół w kierunku długoterminowej linii trendu, która była testowa  10 sierpnia. W tym momencie bacznie obserwuję sytuacji i unikam wchodzenia na rynek.

  Analiza Techniczna Copper

  Analiza Techniczna Copper

   

  Posted in: Analiza Techniczna, EURUSD, Pozostałe, WIG20 Tagged: , ,

  Dodaj komentarz

  /*