Analiza Techniczna i Fundamentalna – Portal Finansowy


Google-Translate-Polish to English Google-Translate-Polish to French Google-Translate-Polish to Spanish Google-Translate-Polish to Italian Google-Translate-Polish to German Google-Translate-Polish to Japanese BETA Google-Translate-Chinese (Simplified) BETA Google-Translate-Polish to Russian BETA

Zaloguj się

Nasze projekty:

Chcesz wycenić opcje notowane na GPW?
Możesz skorzystać z naszego programu :
 • Option Pricing Software
 • Szukasz wyjaśnienia jakiegoś zagadnienia związanego z rynkami?
  Tu masz naszą odpowiedź:
 • Encyklopedia rynków finansowych
 • Marzy Ci się licencja maklera? Nie wiesz jak się do niej przygotować?
  Tu masz naszą odpowiedź:
 • Vademecum wiedzy - Egzamin na maklera
 • Marzec 2018
  P W Ś C P S N
  « gru    
   1234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  262728293031  

  Reklama

  hit counter

  Nerwowy piątek – Analiza techniczna 11.09

  Analiza techniczna WIG20

  Analiza techniczna WIG20

  WIG20  – dzienny

  Kolejny nerwowy piątek z kolei. Widocznie inwestorzy pozbywają się akcji pod koniec tygodnia ze względu na to, że weekend może przynieść kolejne złe informacje z gospodarek.  Według wielu analityków spadek ten został wywołany głównie przez  pogłoski możliwego  bankructwa giełdy w Atenach w najbliższym czasie. Co ciekawe giełda z kraju Pitagorasa na same te pogłoski nie zareagowała negatywnie. Widocznie informacje te były u nich zdyskontowane wcześniej.

  Niestety czarna długa świeca na naszym rodzimym parkiecie pokazała nam, że rozpoczyna się 5 fala korekcyjna. Prawdopodobnie przekreśla to scenariusz wzrostowy, który opisałem w czwartek- dobicie do poziomu 2550. W najbliższym czasie będziemy testować linie wsparcia kanału spadkowego, od którego może nastąpić małe odbicie, a potem kontynuacja spadków.

  wykres :  http://www.ttools.pl/narzedzia/analizy

  Eur/Usd – 1h

  Perspektywa  dłuższego wzrostu wartości waluty krajów strefy Euro coraz bardziej się oddala. Po przełamaniu silnej linii wsparcia na poziomie 1.3840 rynek pokazał siłę niedźwiedzi i poleciał nisko w dół aż do linii wsparcia kanału spadkowego. Na tym poziomie 1.3620 występuje kolejne silne wsparcie od którego EDEK prawdopodobnie odbije się w górę, by wykonać korektę ostatnich spadków. Przełamanie tej linii kanału spadkowego będzie pokazywało jeszcze większą siłę niedźwiedzia. Moim zdaniem rynek powinien odbić się w kierunku poziomu  1.3840 i powrócić do dalszych spadków.

  Analiza techniczna EurUsd

  Analiza techniczna EurUsd

  Copper  – Tygodniowy i 1h

  Wskaźnik Ichimoku pokazuje początek spadków, gdyż czerwona linia przebiła wolniejszą niebieską linię. Przebicie to nastąpiło wewnątrz chmury, zatem ma  ono charakter mocniejszy niż przebicie spadkowe nad chmurą. Wsparciem może być dolna linia kanału spadkowego i  poziom 8680. Stanowi on przebite zniesienie 0.886 ostatniej większej  fali spadkowej potwierdzone dwoma dołkami.

  Analiza techniczna Copper

  Analiza techniczna Copper

  Posted in: Analiza Techniczna, EURUSD, Pozostałe, WIG20 Tagged: , ,

  Dodaj komentarz

  /*