Analiza Techniczna i Fundamentalna – Portal Finansowy


Google-Translate-Polish to English Google-Translate-Polish to French Google-Translate-Polish to Spanish Google-Translate-Polish to Italian Google-Translate-Polish to German Google-Translate-Polish to Japanese BETA Google-Translate-Chinese (Simplified) BETA Google-Translate-Polish to Russian BETA

Zaloguj się

Nasze projekty:

Chcesz wycenić opcje notowane na GPW?
Możesz skorzystać z naszego programu :
 • Option Pricing Software
 • Szukasz wyjaśnienia jakiegoś zagadnienia związanego z rynkami?
  Tu masz naszą odpowiedź:
 • Encyklopedia rynków finansowych
 • Marzy Ci się licencja maklera? Nie wiesz jak się do niej przygotować?
  Tu masz naszą odpowiedź:
 • Vademecum wiedzy - Egzamin na maklera
 • Marzec 2018
  P W Ś C P S N
  « gru    
   1234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  262728293031  

  Reklama

  hit counter

  Odbicie na giełdzie – Analiza Techniczna 27.09

  Analiza Techniczna WIG 20

  Analiza Techniczna WIG 20

  WIG20  – dzienny

  Na parkietach dominuje radość, że wreszcie po wielu miesiącach walki z problemem Grecji, widać jakieś rozwiązania problemu. Podjęcie konkretnych działań może zająć trochę czasu, lecz sama wizja rozwiązania trudności przynosi zieleń na rynku. Z technicznego punktu widzenia wydaje mi się, że niedawno skończyliśmy pełną strukturą falową 1-2-3-4-5. Miałem w niedziele wahania, co do tej struktury, lecz teraz jestem niemalże pewny. W takim bądź razie czeka na nas w najbliższym czasie korekta ABC tego ruchu. Planowane osiągniecie przez falę A w najbliższych dniach górnej linii kanału spadkowego. Po osiągnięciu tej linii można liczyć na chwilowe pojawienie się niedźwiedzi.

  wykres :  http://www.ttools.pl/narzedzia/analizy

  Eur/Usd – D1

  Według mnie zakończyła się  ostatnia fala korekcyjna złożona z 5 podfal o czym pisałem ostatnio. Według tego ruszamy do wzrostów. Chwilową słabość byków może wywołać linia oporu kanału spadkowego. Przebicie jej będzie pokazywało się byków.   Z drugiej strony pokonanie poziomu 1.3360 pokazałoby mój scenariusz nr 1 z 25.09 przegrywa na rzecz scenariusza 2.

   

  Copper  – H4

  Zgodnie z tym, co pisałem ostatnio w analizie miedzi nastąpiło odbicie rynku kluczowego dla gospodarek metalu. Kluczowym dla wzrostów okazał się poziom 0.786 zniesienia fali wzrostowej utworzonej w okresie 0.6.10 do 02.11. Ceny błyskawicznie odbiły się od tego poziomu w górę.  W tym momencie możemy dojść nawet do poziomu 8130 i czekać na podfalę nr 5.

  Analiza Techniczna Miedź

  Analiza Techniczna Miedź

  Posted in: Analiza Techniczna, EURUSD, Pozostałe, WIG20 Tagged: , ,

  Dodaj komentarz

  /*