Analiza Techniczna i Fundamentalna – Portal Finansowy


Google-Translate-Polish to English Google-Translate-Polish to French Google-Translate-Polish to Spanish Google-Translate-Polish to Italian Google-Translate-Polish to German Google-Translate-Polish to Japanese BETA Google-Translate-Chinese (Simplified) BETA Google-Translate-Polish to Russian BETA

Zaloguj się

Nasze projekty:

Chcesz wycenić opcje notowane na GPW?
Możesz skorzystać z naszego programu :
 • Option Pricing Software
 • Szukasz wyjaśnienia jakiegoś zagadnienia związanego z rynkami?
  Tu masz naszą odpowiedź:
 • Encyklopedia rynków finansowych
 • Marzy Ci się licencja maklera? Nie wiesz jak się do niej przygotować?
  Tu masz naszą odpowiedź:
 • Vademecum wiedzy - Egzamin na maklera
 • Marzec 2018
  P W Ś C P S N
  « gru    
   1234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  262728293031  

  Reklama

  hit counter

  Rating Włoch obniżony – Analiza Techniczna 20.09

  Analiza Techniczna WIG

  Analiza Techniczna WIG

  WIG20  – dzienny

  Początek dnia  spod znaku obniżenia ratingu Włoch z A+ do A, rozpoczął się na GPW zdecydowanie negatywnie. W dalszej części dnia inwestorzy zdyskontowali pozytywne rozmowy na temat przygotowania kolejnej transzy pomocy finansowej dla Grecji i mieliśmy do czynienia ze spadkami.Co ciekawsze S&P500 utworzyło pełną korektę ABCDE, co nie nastraja pozytywnie na najbliższe miesiące. Jak wiadomo wszystkie giełdy na świecie w większym lub mniejszym stopniu są skorelowane z giełdą Amerykańską.  Tymczasem na WIGu silnym oporem jest krótkoterminowa linia trendu spadkowego. Była ona testowana i potwierdziła swoją sił.ę. Wyłamanie z tej linii pozwoli na dojście do poziomu 2450,lecz w dłuższym terminie przewiduje spadek i kontynuację tworzenia kolejnej fali spadkowej składającej się z 5 podfal( w tym momencie całkiem prawdopodobne że zaczniemy kreślić 3 podfalę)

  wykres :  http://www.ttools.pl/narzedzia/analizy

  Eur/Usd – D1

  Głowna para walutowa świata skończyła korektę wzrostową, która zakończyła się na poziomie 0.486 zniesienia fibbonaciego fali wzrostowej kształtowanej od czerwca 2010 do lutego 2011. Było to świetna okazja do wejścia na rynek z dość ciasnym  stop lossem.  W tym momencie kontynuujemy ruch spadkowy. Poważnym oporem dla niedźwiedzi może być poziom ostatniego dołka- 1.3500. Dodatkowo poziom ten ma znaczenie psychologiczne jako punkt oporu. Pokonanie tego poziomu i zakończenie 5 podali spadkowej pozwoli na zakończenie korekty spadkowej i możliwy powrót siły byków.

  Analiza Techniczna EurUSD

  Analiza Techniczna EurUSD

  Copper  – H4

  Po otwarciu z dosyć dużą luką bessy  rynek miedzi pokazuje nam, że sprzedaż rośnie i rośnie w siłę.  Ceny bez problemu otworzyły się poniżej linii wsparcia kanału spadkowego oraz linii wsparcia wyznaczonej przez ostatni dołek z 10.08. Potwierdza to siłę niedźwiedzi. Jak powszechnie wiadomo ceny miedzi pokazują z nieznacznym wyprzedzeniem jak giełdy światowe będą się kierować w najbliższym czasie, zatem to potwierdza pesymistyczny obraz WIGu w najbliższym czasie. Poziomem oporu dla niedźwiedzi może być poziom 8150, gdzie znajduje się zniesienie 0.486 Fibbonaciego poprzedniej fali wzrostowej 3. Podsumowując wciąż jesteśmy w fazie kreślenia fali C składającej sie z 5 fal spadkowych.  Podejrzewam, że fala ta może sie zakończyć nawet w okolicach zniesienia 0,618 ostatniej fali wzrostowej.

  Analiza Techniczna Cooper H4

  Analiza Techniczna Cooper H4

  Posted in: Analiza Techniczna, EURUSD, Pozostałe, WIG20 Tagged: , ,

  Dodaj komentarz

  /*