Analiza Techniczna i Fundamentalna – Portal Finansowy


Google-Translate-Polish to English Google-Translate-Polish to French Google-Translate-Polish to Spanish Google-Translate-Polish to Italian Google-Translate-Polish to German Google-Translate-Polish to Japanese BETA Google-Translate-Chinese (Simplified) BETA Google-Translate-Polish to Russian BETA

Zaloguj się

Nasze projekty:

Chcesz wycenić opcje notowane na GPW?
Możesz skorzystać z naszego programu :
 • Option Pricing Software
 • Szukasz wyjaśnienia jakiegoś zagadnienia związanego z rynkami?
  Tu masz naszą odpowiedź:
 • Encyklopedia rynków finansowych
 • Marzy Ci się licencja maklera? Nie wiesz jak się do niej przygotować?
  Tu masz naszą odpowiedź:
 • Vademecum wiedzy - Egzamin na maklera
 • Marzec 2018
  P W Ś C P S N
  « gru    
   1234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  262728293031  

  Reklama

  hit counter

  Analiza RTS 02-09-2012

  Witam wszystkich w kolejnym tygodniu dziś przedstawię Państwu kolejną analizę z rosyjskiej giełdy. Podczas swojej ostatniej analizy http://pokonac-rynek.pl/analiza-techniczna/1721/ pisałem o wybiciu powyżej poziomu 1466 pkt. Niestety index RTS nie przebił tego oporu i na dodatek od niego się oddalił.
  Jednak pozostaje w głównym trendzie wzrostowym. Nadchodzący tydzień moim zdaniem jest pod znakiem byków. Na tym indeksie czekają nas wzrosty, o czym świadczy położenie przy linii oporu oraz wskaźnik Stochastic, który znajduje się w strefie wyprzedania, co może w nadchodzącym tygodniu wygenerować sygnał kupna(na wykresie oznaczony strzałką). Dodatkowo wzrostom, może sprzyjać brak negatywnych informacji makroekonomicznych Rosji, która wysyła do Chin coraz więcej ropy. Ostatnio pojawiła się informacja, że eksport rosyjskiej ropy był większy niż irańskiej.

   

   

   

  Podsumowanie:

  -Docelowy poziom 1466 pkt.

  -Wskaźnik Stochastic w strefie wyprzedaży.

  -Wykres znajduje się przy linii oporu.

   

  Zapraszam do dyskusji i do polubienia naszej strony na FB, gdzie często wrzucamy ciekawe artykuły związane z rynkami –Pokonac-Rynek.pl na Facebooku.

  Również polecam nasz wspólny projekt pt  Encyklopedia Rynków, na którym można znaleźć wiele definicji związanych z rynkami finansowymi, oraz polecam APPLET DO WYCENY OPCJI na GPW.

  Posted in: Analiza Techniczna, Pozostałe, Różne Tagged: ,

  Dodaj komentarz

  /*