Analiza Techniczna i Fundamentalna – Portal Finansowy


Google-Translate-Polish to English Google-Translate-Polish to French Google-Translate-Polish to Spanish Google-Translate-Polish to Italian Google-Translate-Polish to German Google-Translate-Polish to Japanese BETA Google-Translate-Chinese (Simplified) BETA Google-Translate-Polish to Russian BETA

Zaloguj się

Nasze projekty:

Chcesz wycenić opcje notowane na GPW?
Możesz skorzystać z naszego programu :
 • Option Pricing Software
 • Szukasz wyjaśnienia jakiegoś zagadnienia związanego z rynkami?
  Tu masz naszą odpowiedź:
 • Encyklopedia rynków finansowych
 • Marzy Ci się licencja maklera? Nie wiesz jak się do niej przygotować?
  Tu masz naszą odpowiedź:
 • Vademecum wiedzy - Egzamin na maklera
 • Styczeń 2018
  P W Ś C P S N
  « gru    
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031  

  Reklama

  hit counter

  Rzeź na rynkach – Analiza Techniczna 22.09

  Analiza Techniczna Wig20

  Analiza Techniczna Wig20

  WIG20  – dzienny

  Rzeź na rynkach – te słowa najlepiej oddają to, co działo się dzisiaj. Wszystko to jest reakcją na niezbyt odważne działanie FEDu, co zostało opisane w artykule BLABLABLA.  Trzeba zwrócić uwagę na to, że miedź spada, do tego w dół leci  EUR/USD  i wszystkie waluty w stosunku do polskiego złotego umacniają się . Co to znaczy? Kapitał ucieka z naszego kraju. Jest to bardzo negatywny sygnał dla polskiej giełdy. Może to atak spekulacyjny na Polskę? Poza tym korektę doprawiły słabe wskaźniki PMI dla Chin, Niemiec oraz Francji co wskazuje na coraz większe osłabienie gospodarek.

  Z technicznego punktu widzenia sprawdziło się to, o czym pisałem wcześniej w poprzedniej ANALIZiE technicznej.  Górna linia kanału spadkowego stanowiła przez wiele dni silny opór, co pociągnęło w dół cały indeks. Kluczowym wsparciem jest poziom 2120, przebicie tego poziomu jutro( które jest bardzo prawdopodobne) otworzy drogę do dalszych spadków.

  wykres :  http://www.ttools.pl/narzedzia/analizy

  Eur/Usd – D1

  Spadek napędzany  jest ucieczką kapitału z Europy do Ameryki. W tym momencie prawdopodobnie kreślimy  3 podfalę C ( struktury korekcyjnej ABC). Podejrzewam, że jeśli mamy do czynienia z formacją ABC to może ona zatrzymać się na poziomie  0.786 lub  0.886 zniesienia fali kształtowanej od stycznia do maja 2011. Jeśli na tych poziomach doszłoby do zdecydowanych działań w sprawie krajów południowej Europy dodatkowo dałoby to sygnał do wzrostów. Jednocześnie trzeba zaznaczyć, że przebicie poziomu 0.618 zniesienia przez korekte ABC może sygnalizować zmianę trendu globalnego i zmianę sposobu liczenia fal według Teorii Elliota.

  Analiza Techniczna EURUSD D1

  Analiza Techniczna EURUSD D1

  Copper  – H4

  Kolejna luka bessy pokazuje  brak siły gospodarek światowych, co zapowiada dalsze spadki na rynkach giełdowych. Wieczorem ceny miedzi zatrzymały się na poziomie 0.618 fali wzrostowej kształtowanej od 06.10r do 02.11r. Przebicie tego poziomu będzie zapowiadało kontynuację spadków na giełdach światowych.

  Analiza Techniczna Miedź

  Analiza Techniczna Miedź

  Posted in: Analiza Techniczna, EURUSD, Pozostałe, WIG20 Tagged: , ,

  Dodaj komentarz

  /*