Analiza Techniczna i Fundamentalna – Portal Finansowy


Google-Translate-Polish to English Google-Translate-Polish to French Google-Translate-Polish to Spanish Google-Translate-Polish to Italian Google-Translate-Polish to German Google-Translate-Polish to Japanese BETA Google-Translate-Chinese (Simplified) BETA Google-Translate-Polish to Russian BETA

Zaloguj się

Nasze projekty:

Chcesz wycenić opcje notowane na GPW?
Możesz skorzystać z naszego programu :
 • Option Pricing Software
 • Szukasz wyjaśnienia jakiegoś zagadnienia związanego z rynkami?
  Tu masz naszą odpowiedź:
 • Encyklopedia rynków finansowych
 • Marzy Ci się licencja maklera? Nie wiesz jak się do niej przygotować?
  Tu masz naszą odpowiedź:
 • Vademecum wiedzy - Egzamin na maklera
 • Styczeń 2018
  P W Ś C P S N
  « gru    
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031  

  Reklama

  hit counter

  TNOTE- Pomaga w ocenie rynków akcji – Analiza Techniczna 20.10

  mapa rynku ttools.pl

  mapa rynku ttools.pl

  WIG20  – D1

  Ceny w okolicach podwójnej linii spadkowej załamy się pod swoim ciężarem i dzisiaj mieliśmy do czynienia z dużym spadkiem. Prawdopodobnie kreślimy teraz falę korekcyjną b, której koniec podejrzewam jest już blisko. Jutro możemy się spodziewać kolejnej niedźwiedziej świeczki. Za to od poniedziałku możemy ruszyć z impetem z falą c (ze względu na EFSF). Wszystko zależy od elity polityczno finansowej w Europie i ich ustaleń. By lepiej zrozumieć WIG20, możemy spojrzeć na rynek długu w USA- TNOTE ( TNOTE wysoka odwrotna korelacja z S&P)

  Analiza Techniczna WIG20

  Analiza Techniczna WIG20

   

  Tnote

  Rynek długu amerykańskiego może okazać się kluczowy w prognozowaniu najbliższych dni na giełdach. Widać, że w tym momencie kończymy kreślić 4 falę ruchu spadkowego i w najbliższych dniach powinniśmy ruszyć z falą 5. A jak wiemy ucieczka kapitału z rynku długu powinna zasilać rynki akcji. Podejrzewam, że fala 5 może zatrzymać się w okolicach zniesienia 38.2& fali wzrostowej od 3.03 do 23.09. Zatem w najbliższych dniach prawdopodobnie możemy liczyć na kontynuacje zwyżki na giełdach światowych, a potem czekają nas dalsze spadki.

  Analiza Techniczne TNOTE

  Analiza Techniczne TNOTE

  Eur/Usd – D1 i H1          

  Na wykresie D1 można zauważyć, że wciąż kreślimy korektę ostatnich wzrostów. Ceny wciąż nie mogą pokonać 50% zniesienia fali kształtowanej 09.01 do 05.05. Konsolidacja na parze walutowej, podejrzewam, ma duży związek z niedzielnym spotkaniem EFSF, które może przynieść podwyżkę środków funduszu. Może to w poniedziałek przynieść euforię na EDKU.

   

  Analiza Techniczna EURUSD D1

  Analiza Techniczna EURUSD D1

  Spójrzmy na wykres H1, widać wyraźnie, że z dwóch opisanych scenariuszów w ostatniej <a href  analizie > nie spełnił się żaden. Prawdopodobnie mamy teraz do czynienia z rodzajem korekty nieregularnej abcde i w najbliższym czasie możemy spodziewać się prawdopodobnego wybicia w górę. Wybicie dołem może być negacją przyszłego ruchu wzrostowego(inwestorzy będą dyskontowali raczej nie najlepsze nastroje wobec niedzielnego spotkania)

  Analiza Techniczna EURUSD H1

  Analiza Techniczna EURUSD H1

   

  EUR/PLN  H4

  Napisałem ostatnio, że podejrzewam ruch w górę, jak tylko ceny wyjdą z chmury Ichimoku. Tak też się stało, zobaczymy na ile starczy siły bykom. W tym momencie trzeba trzymać się na baczności ponieważ indeks RSI wchodzi w stan wykupienia. Zmiana pochylenia wskaźnika na spadkowy będzie oznaczała koniec fali trzeciej.

   

  Analiza Techniczna EURPLN H4

  Analiza Techniczna EURPLN H4

  Posted in: Analiza Techniczna, EURPLN, EURUSD, WIG20 Tagged: , ,

  Dodaj komentarz

  /*