Analiza Techniczna i Fundamentalna – Portal Finansowy


Google-Translate-Polish to English Google-Translate-Polish to French Google-Translate-Polish to Spanish Google-Translate-Polish to Italian Google-Translate-Polish to German Google-Translate-Polish to Japanese BETA Google-Translate-Chinese (Simplified) BETA Google-Translate-Polish to Russian BETA

Zaloguj się

Nasze projekty:

Chcesz wycenić opcje notowane na GPW?
Możesz skorzystać z naszego programu :
 • Option Pricing Software
 • Szukasz wyjaśnienia jakiegoś zagadnienia związanego z rynkami?
  Tu masz naszą odpowiedź:
 • Encyklopedia rynków finansowych
 • Marzy Ci się licencja maklera? Nie wiesz jak się do niej przygotować?
  Tu masz naszą odpowiedź:
 • Vademecum wiedzy - Egzamin na maklera
 • Styczeń 2018
  P W Ś C P S N
  « gru    
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031  

  Reklama

  hit counter

  W co grają politycy – Analiza techniczna 15.09

  Analiza Techniczna Wig20

  Analiza Techniczna Wig20

  WIG20 – dzienny

  Dzisiejszy dzień przyniósł nam świecę wysokie fali pokazującą niezdecydowanie rynku.  Byki po pozytywnych informacjach na temat kupna obligacji Włoch przez Chiny ruszyły do ataku. Dodatkowo swoje 5 groszy dorzuciła Angela Merkel zapewniając, że bankructwa Grecji nie może być. Na zakończenie wzrosty za oceanem przypieczętowały sprawę.

  Sytuacja techniczna jest wciąż negatywna. Prawdopodobnie mamy do czynienia z początkiem fali 5 spadkowej.  Mocnym wsparciem jest poziom 2150. Ceny dzisiaj od niego się odbiły i ruszyły w górę. Złamanie tego oporu, a potem dołka z  11 sierpnia będzie wskazywało na głębszą korektę.

  wykres :  http://www.ttools.pl/narzedzia/analizy

  Eur/Usd – D1

  Popularny Edek kreśli właśnie małą korektę wzrostową po dosyć głębokiej korekcie spadkowej. Jest to fala druga z ostatniej fali spadkowej C ( mamy tu do czynienia z formacją 5-3-5, z czego 5-3 już dawno zostało wykreślone) W najbliższym czasie możemy się spodziewać ataków na okolice poziomu 1.3920. Na tym poziomie prawdopodobnie nastąpi kolejne odbicie po którym ceny będą kontynuowały drogę w dół.

  Analiza Techniczna - EURUSD

  Analiza Techniczna - EURUSD

  Copper  – 1h

  Na miedzi mamy o tyle ciekawą sytuację, że ceny niedawno odbiły się od poziomy 0.786 zniesienia wysokiej fali spadkowej z początku sierpnia. Poziom ten jest często niedoceniany w naszym kraju. W tym momencie miedź kreśli falę wzrostową po odbiciu się od długoterminowej linii wsparcia. Jeszcze jak byki pociągną trochę w górę to Tenkan-Sen przebije Kijun- Sen i możemy liczyć na atak na górną linie kanału spadkowego.

  Analiza Techniczna- Miedź

  Analiza Techniczna- Miedź

  Posted in: Analiza Techniczna, EURUSD, Pozostałe, WIG20 Tagged: , ,

  Dodaj komentarz

  /*