Analiza Techniczna i Fundamentalna – Portal Finansowy


Google-Translate-Polish to English Google-Translate-Polish to French Google-Translate-Polish to Spanish Google-Translate-Polish to Italian Google-Translate-Polish to German Google-Translate-Polish to Japanese BETA Google-Translate-Chinese (Simplified) BETA Google-Translate-Polish to Russian BETA

Zaloguj się

Nasze projekty:

Chcesz wycenić opcje notowane na GPW?
Możesz skorzystać z naszego programu :
 • Option Pricing Software
 • Szukasz wyjaśnienia jakiegoś zagadnienia związanego z rynkami?
  Tu masz naszą odpowiedź:
 • Encyklopedia rynków finansowych
 • Marzy Ci się licencja maklera? Nie wiesz jak się do niej przygotować?
  Tu masz naszą odpowiedź:
 • Vademecum wiedzy - Egzamin na maklera
 • Maj 2018
  P W Ś C P S N
  « gru    
   123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  28293031  

  Reklama

  hit counter

  Wyczekiwanie decyzji FED’u – Analiza Techniczna 24.08

  Analiza Techniczna - Wig 24.08

  Analiza Techniczna - Wig 24.08

  WIG – dzienny
  Dzień spod znaku wyczekiwania na to FED zrobi w piątek po po łudniu . Odkąd zaczęło się lekkie odbicie można zauważyć, że wolumen spada z sesji na sesje. Nie jest to dobra prognoza dla naszej rodzimej giełdy. Dzisiejsza świeczka otarła się o linie kanału spadkowego i utknęła na niej. Kolejny negatywny sygnał. Generalnie sytuacja na wykresie prognozuje dalsze spadki, lecz wszystko zależy od tego co będzie w piątek, gdyż nie od wczoraj wiadomo, że większość giełd na świecie podąża za giełdą wuja z Ameryki.

  Poziomy wsparcia :  37 530

  Poziomy oporu:   linia trendu spadkowego

  wykres :  http://www.ttools.pl/narzedzia/analizy

  Na parach walutowych przechodzę na coraz mniejszy interwał, który jest lepszy do podejmowania krótkoterminowych inwestycji.

  Eur/Usd – 1h

  Niestety klasyczna analiza Fal Elliota w obecnym momencie daje mylne sygnały. Prognozowany przeze mnie spadek do dołka na poziomie 1.4100 nie miał miejsca. Popularny Edek po zakończeniu fali korekcyjnej C ( na wykres (c)-C) zaczyna piąć się w górę tworząc klin, który zazwyczaj oznacza kontynuację wzrostów.  Silnym oporem jest linia górna linia trendu utworzona na interwale dziennym. Można powiedzieć, że była ona już testowana 2 razy. Przebicie tej linii będzie oznaczało dalsze wzrosty.

  Analiza Techniczna EURUSD

  Analiza Techniczna - Miedź

  Copper

  Sytuacja na miedzi wciąż pozostaje bez wyjaśnienia. W ostatnich dniach zniżki metali pozostaje praktycznie bez większych zmian.  Powróciwszy do mojej poprzedniej analizy na interwale 4H, miedź kreśli ostatnią fale C ruchu korekcyjnego. Analizując  wykres 1 godzinny ma się wrażenie, że impet podaży utworzył  1 falę i  delikatne odbicie oznaczone numerem 2. Pytanie- gdzie fale 3, 4, 5? Sytuacja wyjaśni się kiedy nasz metal wyjdzie z kanału oznaczonego liniami na wykresie.

  Analiza Techniczna - Miedź[/caption]
  Posted in: Analiza Techniczna, EURUSD, Pozostałe, WIG20 Tagged: , , ,

  Dodaj komentarz

  /*