Analiza Techniczna i Fundamentalna – Portal Finansowy


Google-Translate-Polish to English Google-Translate-Polish to French Google-Translate-Polish to Spanish Google-Translate-Polish to Italian Google-Translate-Polish to German Google-Translate-Polish to Japanese BETA Google-Translate-Chinese (Simplified) BETA Google-Translate-Polish to Russian BETA

Zaloguj się

Nasze projekty:

Chcesz wycenić opcje notowane na GPW?
Możesz skorzystać z naszego programu :
 • Option Pricing Software
 • Szukasz wyjaśnienia jakiegoś zagadnienia związanego z rynkami?
  Tu masz naszą odpowiedź:
 • Encyklopedia rynków finansowych
 • Marzy Ci się licencja maklera? Nie wiesz jak się do niej przygotować?
  Tu masz naszą odpowiedź:
 • Vademecum wiedzy - Egzamin na maklera
 • Maj 2018
  P W Ś C P S N
  « gru    
   123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  28293031  

  Reklama

  hit counter

  Zgrupowania Fibonnaciego na WIG20- Analiza Techniczna 04.10

  Analiza Techniczna WIG dzienny

  Analiza Techniczna WIG dzienny

  WIG20  – dzienny  i tygodniowy

   

  Krótko i technicznie.Wydaje mi się, że pomimo początkowej paniki na rynkach akacji widać, że polski rynek ma w sobie stosunkowo dużo siły. Z spadków na poziomie -4% wychodzi do -2% i to jest oznaka siły.Z technicznego punktu widzenia, wciąż jesteśmy nastawieni na spadki w średnim terminie. W tym momencie według mnie możemy właśnie kończyć falę korekcyjną B na wykresie. Zatem czeka na nas fala wzrostowa C. Jej początek może nawet być jutro.

  Oprócz analizy za pomocą narzędzi ttools.pl wrzucam zgrupowane zniesienia Fibonnaciego według założeń JIMa Kane’a. Na poziomach zgrupowań zniesień i projekcji Fibo widać potencjalne obszary silnego wsparcia dla przyszłych spadków indeksu. Na tych poziomach może dojść do odwrócenia trendu lub krótkoterminowych korekt. Do dalszej analizy zgrupowań jeszcze powrócę w przyszłych analizach.

  Harmonic

  Harmonic

  wykres :  http://www.ttools.pl/narzedzia/analizy

  Eur/Usd – D1

  Spadkowa siła niedźwiedzi trochę mnie zaskoczyła. Poziom 0.786 zniesienia FIbo fali wzrostowej kształtowanej od stycznia do maja został z łatwością przebity.  W tym momencie widać na wykresie dziennym, że mamy do czynienia z objęciem hossy. Formacja ta ma pro wzrostowy wydźwięk, więc  w najbliższym czasie możemy spodziewać się korekty ABC ruchu spadkowego.  W dłuższym terminie wydaje mi się jednak, że coraz bardziej jesteśmy narażenie na zmianę scenariusza falowego i dalsze spadki.

   

  Analiza Techniczna EurUsd

  Analiza Techniczna EurUsd

  Copper  – D1

  „Zgodnie z przewidywaniami miedź po utworzeniu 4 fali kontynuuje ruch w dół.  Fala 5 docelowo może dotrzeć do poziomu zniesienia 0.886, czyli do poziomu 6470. Po drodze czeka jednak na niedźwiedzi opór w postaci poprzedniego dołka z 26.09. Ichimoku wciąż pokazuje mocny rynek niedźwiedzia. ” – poprzednia prognoza z 2.10 póki co sprawdza się bezbłędnie.  W tym momencie czekamy  na dotarcie do poziomu 6470.

  Analiza Techniczna Miedź

  Analiza Techniczna Miedź

   

  Posted in: Analiza Techniczna, EURUSD, Pozostałe, WIG20 Tagged: , ,

  Dodaj komentarz

  /*