Analiza Techniczna i Fundamentalna – Portal Finansowy

Encyklopedia Rynków

Szukasz wyjaśnienia jakiegoś zagadnienia związanego z rynkami?
Tu masz naszą odpowiedź: Działy Encyklopedii
 • Wprowadzenie do rynków finansowych
 • Analiza Techniczna
 • Analiza Fundamentalna
 • Inwestycje alternatywne
 • Opcje
 • Ekonometria i statystyka
 • Algorithmic Fianance
 • Polityka Prywatności

  Informacje przedstawione na tej stronie internetowej są subiektywnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715) . Każdy Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność. Autorzy http://pokonac-rynek.pl nie biorą żadnej odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy.

  Katarzyna Trybek

  kate analityk psychologii w biznesie        Mam na imię Katarzyna Trybek i obecnie mieszkam w Poznaniu. Od czterech lat studiuję na Politechnice Poznańskiej, więc w tym roku będę kończyła pisanie pracy inżynierskiej i tym samym broniła tytułu pani inżynier. ;P Do redakcji pokonać-rynek jak widać trafiłam bardziej przez pasję, niż przez to czym się zajmuję na co dzień.

          Jestem tu po to, aby Was uświadomić jak ważna jest psychologia w biznesie, indywidualny sposób podejścia do spraw finansowych oraz jak się wzbogacić i nie zwariować, zgodnie z myślą”[Ludzie] zawsze myślą na odwrót: spieszy im się do dorosłości, a potem wzdychają za utraconym dzieciństwem. Tracą zdrowie by zdobyć pieniądze, potem tracą pieniądze by odzyskać zdrowie. Z troską myślą o przyszłości, zapominając o chwili obecnej i w ten sposób nie przeżywają ani teraźniejszości ani przyszłości. Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają, jakby nigdy nie żyli”. Zakładam, że ponad 80% naszego społeczeństwa dokładnie tak egzystuje – nikt kłamać nie powinien, ale tym samym prawdy też nam nie powie, dlatego nie pytamy dlaczego tak jest tylko mówimy co robić, żeby wyzbyć się syndromu wiecznego marudy.

           Moi Koledzy z Uniwersytetu Ekonomicznego postarają się nauczyć Was mądrze inwestować, analizując sytuacje zaistniałe na rynku,  natomiast moim zadaniem będzie przekazać Wam  informacje jak się wzbogacić nie tracąc przy tym zdrowia – czyli przeżyć życie tak, aby nic nam nie uciekło przez palce. Mam nadzieję, że nam to się uda, także zachęcam do czytania każdego działu i wzbogacajcie się z głową! :)

  Mail:  katarzyna.trybek@pokonac-rynek.pl


  /*