Analiza Techniczna i Fundamentalna – Portal Finansowy

Encyklopedia Rynków

Szukasz wyjaśnienia jakiegoś zagadnienia związanego z rynkami?
Tu masz naszą odpowiedź: Działy Encyklopedii
 • Wprowadzenie do rynków finansowych
 • Analiza Techniczna
 • Analiza Fundamentalna
 • Inwestycje alternatywne
 • Opcje
 • Ekonometria i statystyka
 • Algorithmic Fianance
 • Polityka Prywatności

  Informacje przedstawione na tej stronie internetowej są subiektywnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715) . Każdy Czytelnik podejmuje decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność. Autorzy http://pokonac-rynek.pl nie biorą żadnej odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy.

  Patryk Deszczyński

   

  Jestem studentem 2 roku studiów na Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu na kierunku informatyka i ekonometria, specjalność: inżynieria finansowa.
  Od połowy szkoły średniej zacząłem interesować się giełdą. Na rzecz „nowej pasji” zrezygnowałem ,ze swoich wszystkich planów i postanowiłem pójść na studia ekonomiczne.

  Swoje analizy opieram głównie o analizę  techniczną jednak nie zapominam ,że dane fundamentalne mają duży wpływ na rynek.

  Przez wiele miesięcy szukałem odpowiedniego sposobu inwestowania po przez klasyczną analizę, teorie fal i w końcu zatrzymałem się na harmoniczności rynku. Na podstawie jej przedstawiam aktualna sytuacje na rynku jak i dokonuje transakcji. Jednak ciągle staram się zdobywać nowa wiedzę na temat rynków kapitałowych. I tak w planach mam „stanąć twarzą w twarz” z egzaminem na doradcę inwestycyjnego jeżeli mi się uda to podjąć się kolejnemu poziomu trudności jakim jest certyfikat CFA.

  Na portalu pokonać-rynek będę starał się głównie przedstawiać aktualne sytuacje  towarów  jak i czasem na niszowych walutach.

  Kontakt : patryk.deszczynski@gmail.com

  Mail firmowy:  patryk.deszczynski@pokonac-rynek.pl


  /*